Saltar al conteníu

comorianas

De Wikcionariu

Gallegu[editar]

Pronunciación y silabación: [ ko.moˈɾja.nas ]

Forma de sustantivu[editar]

  1. Forma plural de comoriana.

Forma d’axetivu[editar]

  1. Forma femenina plural de comoriano.


Occitanu[editar]

Pronunciación y silabación: [ ku.muˈɾja.nos ]

Forma de sustantivu[editar]

  1. Forma plural de comoriana.

Forma d’axetivu[editar]

  1. Forma femenina plural de comorian.


Portugués[editar]

Pronunciación y silabación: [ ku.mu.ɾiˈɐ.nɐʃ ]

Forma de sustantivu[editar]

  1. Forma plural de comoriana.

Forma d’axetivu[editar]

  1. Forma femenina plural de comoriano.