dientes incisivos

De Wikcionariu
Saltar a navegación Saltar a la gueta

Flag of Asturias.svg Asturianu[editar]

Nuvola apps edu languages.png Pronunciación y silabación: [ ˈdje(ŋ)n.te.si(ŋ)n.θiˈsi.βos ] AFI

Open book 01.svg Forma de llocución nominal[editar]

  1. Forma plural de diente incisivu.

Lang-es.gif Español[editar]

Nuvola apps edu languages.png Pronunciación y silabación: [ ˈdjen.te.sin.θiˈsi.βos ] ~ [ ˈdjen.te.sin.siˈsi.βos ] AFI

Open book 01.svg Forma de llocución nominal[editar]

  1. Forma plural de diente incisivo.