Saltar al conteníu

hebraica

De Wikcionariu

Asturianu[editar]

Pronunciación y silabación: [ eˈβɾaj.ka ]

Forma d’axetivu[editar]

  1. Forma femenina singular d'hebraicu.


Catalán[editar]

Pronunciación y silabación: catalán oriental [ əˈβɾaj.kə ]; catalán occidental [ eˈβɾaj.ka ]

Forma d’axetivu[editar]

  1. Forma femenina singular d'hebraic.


Español[editar]

Pronunciación y silabación: [ eˈβɾaj.ka ]

Forma d’axetivu[editar]

  1. Forma femenina singular d'hebraico.


Gallegu[editar]

Pronunciación y silabación: [ ɛˈβɾaj.ka ]

Forma d’axetivu[editar]

  1. Forma femenina singular d'hebraico.


Portugués[editar]

Pronunciación y silabación: [ iˈβɾaj.kɐ ]

Forma d’axetivu[editar]

  1. Forma femenina singular d'hebraico.