iemenitas
Apariencia
Gallegu
[editar]
Pronunciación
[editar]- [ jɛ.meˈni.tas ]
Forma de sustantivu
[editar]- Forma plural de iemenita.
Forma d’axetivu
[editar]- Forma plural de iemenita.
Mirandés
[editar]
Pronunciación
[editar]- [ jɨ.mɨˈni.tɐs̺ ]
Forma de sustantivu
[editar]- Forma plural de iemenita.
Forma d’axetivu
[editar]- Forma plural de iemenita.
Occitanu
[editar]
Pronunciación
[editar]- [ je.meˈni.tos ]
Forma de sustantivu
[editar]- Forma plural de iemenita.
Forma d’axetivu
[editar]- Forma plural de iemenita.
Portugués
[editar]
Pronunciación
[editar]- portugués européu [ jɛ.məˈni.tɐʃ ]
Forma de sustantivu
[editar]- Forma plural de iemenita.
Forma d’axetivu
[editar]- Forma plural de iemenita.