Saltar al conteníu

iemenitas

De Wikcionariu

Gallegu

[editar]

Pronunciación

[editar]
  • [ jɛ.meˈni.tas ]

Forma de sustantivu

[editar]
  1. Forma plural de iemenita.

Forma d’axetivu

[editar]
  1. Forma plural de iemenita.


Mirandés

[editar]

Pronunciación

[editar]
  • [ jɨ.mɨˈni.tɐs̺ ]

Forma de sustantivu

[editar]
  1. Forma plural de iemenita.

Forma d’axetivu

[editar]
  1. Forma plural de iemenita.


Occitanu

[editar]

Pronunciación

[editar]
  • [ je.meˈni.tos ]

Forma de sustantivu

[editar]
  1. Forma plural de iemenita.

Forma d’axetivu

[editar]
  1. Forma plural de iemenita.


Portugués

[editar]

Pronunciación

[editar]
  • portugués européu [ jɛ.məˈni.tɐʃ ]

Forma de sustantivu

[editar]
  1. Forma plural de iemenita.

Forma d’axetivu

[editar]
  1. Forma plural de iemenita.