incisivos

De Wikcionariu
Saltar a navegación Saltar a la gueta

Flag of Asturias.svg Asturianu[editar]

Nuvola apps edu languages.png Pronunciación y silabación: [ i(ŋ)n.θi.'si.βos ] AFI

Open book 01.svg Forma de nome común[editar]

  1. Forma plural d'incisivu.

Open book 01.svg Forma d'axetivu[editar]

  1. Forma masculina plural d'incisivu.

Lang-es.gif Español[editar]

Nuvola apps edu languages.png Pronunciación y silabación: [ in.θi.'si.βos ] ~ [ in.si.'si.βos ] AFI

Open book 01.svg Forma de nome común[editar]

  1. Forma plural d'incisivo.