Saltar al conteníu

indonesios

De Wikcionariu
Mira tamién: indonésios

Asturianu[editar]

Pronunciación y silabación: [ i(ŋ)n.doˈne.sjos ]

Forma de sustantivu[editar]

  1. Forma plural d'indonesiu.

Forma d’axetivu[editar]

  1. Forma masculina plural d'indonesiu.


Aragonés[editar]

Pronunciación y silabación: [ in.doˈne.sjos ]

Forma de sustantivu[editar]

  1. Forma plural d'indonesio.

Forma d’axetivu[editar]

  1. Forma masculina plural d'indonesio.


Español[editar]

Pronunciación y silabación: [ in.doˈne.sjos ]

Forma de sustantivu[editar]

  1. Forma plural d'indonesio.

Forma d’axetivu[editar]

  1. Forma masculina plural d'indonesio.


Gallegu[editar]

Pronunciación y silabación: [ in.doˈnɛ.sjos ]

Forma de sustantivu[editar]

  1. Forma plural d'indonesio.

Forma d’axetivu[editar]

  1. Forma masculina plural d'indonesio.