moraríamos

De Wikcionariu
Saltar a navegación Saltar a la gueta

Flag of Asturias.svg Asturianu[editar]

Nuvola apps edu languages.png Pronunciación y silabación: [ mo.ɾaˈɾi.a.mos ] AFI

Open book 01.svg Forma de verbu[editar]

  1. Primer persona plural del condicional de morar.

Nuvola apps kword.png Otres formes


Lang-pt.gif Portugués[editar]

Nuvola apps edu languages.png Pronunciación y silabación: [ mo.ɾɐˈɾi.ɐ.muʃ ] AFI

Open book 01.svg Forma de verbu[editar]

  1. Primer persona plural del condicional de morar.