falaríamos

De Wikcionariu
Saltar a navegación Saltar a la gueta
Blue Glass Arrow.svg Mira tamién: falariamos

Flag of Asturias.svg Asturianu[editar]

Nuvola apps edu languages.png Pronunciación y silabación: [ fa.laˈɾi.a.mos ] AFI

Open book 01.svg Forma de verbu[editar]

  1. Primer persona plural del condicional de falar.

Nuvola apps kword.png Otres formes


Lang-pt.gif Portugués[editar]

Nuvola apps edu languages.png Pronunciación y silabación: portugués européu [ fɐ.lɐˈɾi.ɐ.muʃ ] AFI

Open book 01.svg Forma de verbu[editar]

  1. Primer persona plural del condicional de falar.