Saltar al conteníu

seremos

De Wikcionariu

Asturianu[editar]

Pronunciación y silabación: [ seˈɾe.mos ]

Forma de verbu[editar]

  1. Primer persona plural del futuru de ser.

Otres formes


Español[editar]

Pronunciación y silabación: [ seˈɾe.mos ]

Forma de verbu[editar]

  1. Primer persona plural del futuru d'indicativu de ser.

Gallegu[editar]

Pronunciación y silabación: [ seˈɾe.mos ]

Forma de verbu[editar]

  1. Primer persona plural del futuru d'indicativu de ser.


Portugués[editar]

Pronunciación y silabación: [ səˈɾe.muʃ ]

Forma de verbu[editar]

  1. Primer persona plural del futuru d'indicativu de ser.