era

De Uiccionariu
Saltar a: navegación, buscar

Flag of Galicia.svg Gallegu[editar]

Nuvola apps edu languages.png Pronunciación y silabación: [ ˈɛ.ɾa ] AFI

Open book 01.svg Forma de verbu[editar]

  1. Primer persona singular del pretéritu imperfectu d'indicativu de ser.
  2. Tercer persona singular del pretéritu imperfectu d'indicativu de ser.

Lang-pt.gif Portugués[editar]

Nuvola apps edu languages.png Pronunciación y silabación: [ ˈɛ.ɾɐ ] AFI

Open book 01.svg Forma de verbu[editar]

  1. Primer persona singular del pretéritu imperfectu d'indicativu de ser.
  2. Tercer persona singular del pretéritu imperfectu d'indicativu de ser.